Sobri hozzászólása:

Na ez mekkora meccs volt! :deal: Rég láttam ilyen jót. Belegondolni is gyönyörű milyen eredmény született volna ha nem kapjuk be azt az 1-2 elkerülhető gólt és nem marad ki annyi helyzet a 2. harmadban, illetve a 3. harmad elején :nyaloka: Végén már mindenki elvállalta a lövést, mindenki akart egy szeletet az összeomlott Wild tortájából. Tippett még a Barch-Barnes-Lundqvist sort is beküldte már PP-ben, ilyen máskor úgyse lesz nekik :idiota:

A 8 kapott gól mellesleg franchise-rekord beállítás a Minnynél (negatív persze). Nálunk viszont örömteli hír hogy tovább javult a PK (egyet se kaptunk) és a PP (kettőt lőttünk), így továbbra is mi vagyunk az egyetlen csapat akinek mind2 speciális egység a liga top5-jében van.

Morrow 2+1, Ribeiro 1+2, Miettinen 0+2, Modano, Halpern 1+1, a többit már nem is sorolom, annyian kaptak ma pontot. Jó látni hogy ma nyerni akartunk, és nem álltunk meg még a 8. gól után sem. Volt egy kapuralövés-részeredmény menet közben, 2. harmad + 3. harmad eleje összevonva, ez volt sztem a legkeményebb: 19-4 a mi javunkra (és ebből a gólok száma 1-1 volt). Aztán persze jöttek a gólok is :vigyor: